IC Markets
IC Markets je celosvětově uznávaný broker na forex a CFD se sídlem v Sydney v Austrálii, založený v roce 2007. Je známý svým skutečným modelem oceňování ECN, IC Markets pravidelně nabízí jedny z nejnižších spreadů v odvětví, s raw spready začínajícími od 0,0 pipu na hlavních měnových párech. Broker obsluhuje obchodníky ve více než 200 zemích a vyrostl v jednoho z brokerů s nejvyšším objemem obchodování na světě, zpracovávajícího miliardy dolarů v denním objemu obchodů.Regulovaný předními orgány včetně ASIC (Austrálie) a CySEC (Kypr), stejně jako FSA (Seychely), SCB (Bahamy) a CMA (Keňa), IC Markets poskytuje bezpečné obchodní prostředí s oddělenými klientskými prostředky drženými u špičkových bank. Broker nabízí přístup k více než 2250 obchodovatelným instrumentům napříč forexem, akciemi, indexy, komoditami, dluhopisy, kryptoměnami a futures prostřednictvím platforem MetaTrader 4, MetaTrader 5, cTrader a TradingView.IC Markets je zvláště populární mezi skalpery, algoritmickými obchodníky a obchodníky s vysokou frekvencí díky ultra-nízké latenci exekuce z datového centra Equinix NY4, hlubokým likviditním poolům a podpoře Expert Advisors a automatizovaných obchodních strategií. S nepřetržitou zákaznickou podporou 24/7 a širokou škálou platebních metod IC Markets vyhovuje jak začínajícím, tak profesionálním obchodníkům po celém světě.
MetaTrader 4
MetaTrader 5
cTrader
TradingView
Důvěra a bezpečnost
| Oddělené fondy | Ano |
| Ochrana proti zápornému zůstatku | Ano |
| Kompenzační schéma | Až 20 000 € podle CySEC ICF pro klienty z EU |
| Založeno | 2007 |
| Sídlo | Austrálie |
Obchodní náklady
| Spread EUR/USD | Od 0,0 pipů (Raw Spread), od 0,8 pipů (Standard) |
| Komise | 3,50 $/lot/strana (Raw Spread MT), 3 $/100K (cTrader Raw), žádné (Standard) |
| Islámský účet | Ano |
| Poplatek za neaktivitu | Žádné |
| Poplatky za vklady/výběry | Žádné poplatky za vklady nebo výběry. Bankovní převod může nést poplatky zprostředkovatelů |
Obchodní podmínky
| Maximální pákový efekt | 1:1000 (Global), 1:500 (Bahamas), 1:30 (EU/AU retail) |
| Minimální vklad | $200 |
| Typ exekuce | ECN |
| Úroveň Stop Out | 50% |
| Úroveň Margin Call | 100% |
| Minimální velikost lotu | 0.01 |
| Instrumenty | 61 Forex 2100+ akcií 25 indexů 19 komodit 6 kovů 3 energie 21 kryptoměn 9 dluhopisů 5 futures |
| Měnové páry | 61+ |
Platformy a nástroje
| Platformy | MetaTrader 4 MetaTrader 5 cTrader TradingView |
| Mobilní aplikace | Ano |
| Kopírování obchodů | Ano |
| EA/Algoritmické obchodování | Ano |
| Zdarma VPS | Ano |
| Přístup k API | Ano |
| Vzdělávací zdroje | Webináře Video návody Průvodci obchodováním Analýza trhu Podcast IC Your Trade |
| Výzkumné nástroje | Autochartist Trading Central Ekonomický kalendář Denní analýza trhu Podcast IC Your Trade |
Účet a podpora
| Typy účtů | Standardní Raw Spread cTrader Raw islámský demo |
| Základní měny | USD AUD EUR GBP SGD NZD JPY CHF HKD CAD |
| Platební metody | Kreditní/debetní karty bankovní převod PayPal Skrill Neteller UnionPay FasaPay kryptoměny (BTC) |
| Rychlost výběru | Stejný den (elektronické peněženky), 1–3 dny (karty), 3–5 dní (bankovní převod) |
| Provozní doba podpory | 24/7 živý chat e-mail telefon |
| Nejvhodnější pro | Nízké spready ECN obchodování skalpování algoritmické obchodování vysoký objem kopírovací obchodování denní obchodování vysoká páka swingové obchodování obchodování na základě zpráv zajišťování nulový spread bez provize profesionální |
| Omezené země | Spojené státy Kanada Izrael Írán Severní Korea Kuba Sýrie Súdán Myanmar Nový Zéland |
Jak se to srovnává?
Porovnejte IC Markets s ostatními forex brokery.
Často Kladené Dotazy
Které země mají omezení pro obchodování s IC Markets?
IC Markets má sídlo v Australia a je regulována ASIC (Austrálie), CySEC (Kypr), FSA (Seychely), SCB (Bahamy), CMA (Keňa), FSCA (Jižní Afrika). Zatímco IC Markets přijímá obchodníky z většiny zemí světa, následující země jsou omezeny:
Spojené státy, Kanada, Izrael, Írán, Severní Korea, Kuba, Sýrie, Súdán, Myanmar, Nový Zéland
Omezení zemí jsou primárně způsobena regulačními požadavky, sankcemi a místními finančními zákony. Dostupnost se může také lišit v závislosti na tom, u které IC Markets entity se zaregistrujete. Omezení se mohou měnit — ověřte si svou způsobilost na IC Markets oficiálních stránkách.
Jak mohu začít s IC Markets?
Začít s IC Markets je jednoduché. Zde je, co potřebujete vědět:
Minimální vklad: $200
Typy účtů: Standardní, Raw Spread, cTrader Raw, islámský, demo
Platformy: MetaTrader 4, MetaTrader 5, cTrader, TradingView
Základní měny: USD, AUD, EUR, GBP, SGD, NZD, JPY, CHF, HKD, CAD
Jak začít:
1. Zaregistrujte se online a ověřte svou totožnost
2. Vyberte typ účtu a základní měnu
3. Proveďte první vklad (minimálně $200)
4. Stáhněte si preferovanou obchodní platformu
5. Začněte obchodovat
Otevřete si účet během několika minut — začněte registraci na oficiálních stránkách IC Markets .
Pro jaký typ obchodníka je IC Markets nejvhodnější?
IC Markets je nejvhodnější pro: Nízké spready, ECN obchodování, skalpování, algoritmické obchodování, vysoký objem, kopírovací obchodování, denní obchodování, vysoká páka, swingové obchodování, obchodování na základě zpráv, zajišťování, nulový spread, bez provize, profesionální
IC Markets je celosvětově uznávaný broker na forex a CFD se sídlem v Sydney v Austrálii, založený v roce 2007. Je známý svým skutečným modelem oceňování ECN, IC Markets pravidelně nabízí jedny z nejnižších spreadů v odvětví, s raw spready začínajícími od 0,0 pipu na hlavních měnových párech. Broker obsluhuje obchodníky ve více než 200 zemích a vyrostl v jednoho z brokerů s nejvyšším objemem obchodování na světě, zpracovávajícího miliardy dolarů v denním objemu obchodů.Regulovaný předními orgány včetně ASIC (Austrálie) a CySEC (Kypr), stejně jako FSA (Seychely), SCB (Bahamy) a CMA (Keňa), IC Markets poskytuje bezpečné obchodní prostředí s oddělenými klientskými prostředky drženými u špičkových bank. Broker nabízí přístup k více než 2250 obchodovatelným instrumentům napříč forexem, akciemi, indexy, komoditami, dluhopisy, kryptoměnami a futures prostřednictvím platforem MetaTrader 4, MetaTrader 5, cTrader a TradingView.IC Markets je zvláště populární mezi skalpery, algoritmickými obchodníky a obchodníky s vysokou frekvencí díky ultra-nízké latenci exekuce z datového centra Equinix NY4, hlubokým likviditním poolům a podpoře Expert Advisors a automatizovaných obchodních strategií. S nepřetržitou zákaznickou podporou 24/7 a širokou škálou platebních metod IC Markets vyhovuje jak začínajícím, tak profesionálním obchodníkům po celém světě.
Zjistěte, zda IC Markets odpovídá vašim obchodním potřebám — prozkoumejte jejich kompletní nabídku na IC Markets oficiálních stránkách.
Kde má IC Markets sídlo a kdy byla společnost založena?
Zde je přehled společnosti IC Markets:
Sídlo: Australia
Založeno: 2007
Zákaznická podpora: 24/7 živý chat, e-mail, telefon
Kontaktní údaje, umístění kanceláří a podpora prostřednictvím živého chatu jsou k dispozici na IC Markets oficiálních webových stránkách.
Jaké vzdělávací zdroje nabízí IC Markets?
IC Markets poskytuje komplexní sadu vzdělávacích a výzkumných nástrojů:
Vzdělávací zdroje: Webináře, Video návody, Průvodci obchodováním, Analýza trhu, Podcast IC Your Trade
Výzkumné nástroje: Autochartist, Trading Central, Ekonomický kalendář, Denní analýza trhu, Podcast IC Your Trade
Přístup k bezplatným webinářům, tutoriálům a výzkumným nástrojům na IC Markets oficiálních stránkách.
Jaké je hodnocení IC Markets na Trustpilot?
K datu June 29, 2026 má IC Markets hodnocení na Trustpilot 4.8 z 5, založené na 54,821 recenzích.
Toto hodnocení odráží skutečné zkušenosti obchodníků s prováděním obchodů u IC Markets, zákaznickým servisem, výběry a celkovou kvalitou platformy. Jednotlivé recenze si můžete přečíst na stránce IC Markets Trustpilot.
Podívejte se, jak si IC Markets stojí ve srovnání s alternativami, a prozkoumejte jejich aktuální nabídku na IC Markets oficiálních webových stránkách.
Jaké metody vkladů a výběrů podporuje IC Markets?
Zde jsou podrobnosti o vkladech a výběrech na IC Markets:
Platební metody: Kreditní/debetní karty, bankovní převod, PayPal, Skrill, Neteller, UnionPay, FasaPay, kryptoměny (BTC)
Rychlost výběru: Stejný den (elektronické peněženky), 1–3 dny (karty), 3–5 dní (bankovní převod)
Poplatky: Žádné poplatky za vklady nebo výběry. Bankovní převod může nést poplatky zprostředkovatelů
Časy zpracování podle platební metody a aktuální sazebníky poplatků naleznete na oficiálních stránkách IC Markets .
Nabízí IC Markets kopírování obchodů?
Je kopírování obchodů dostupné na IC Markets?
✅ Ano
Podporované platformy: MetaTrader 4, MetaTrader 5, cTrader, TradingView
Prohlédněte si dostupné poskytovatele signálů a nastavení kopírování obchodů na oficiálních stránkách IC Markets .
Umožňuje IC Markets používání expertních poradců a automatizované obchodování?
IC Markets plně podporuje automatizované a algoritmické obchodování:
Povolení Expert Advisors (EA): ✅ Ano
Bezplatný VPS: ✅ Ano
Přístup k API: ✅ Ano
Návody na nastavení EA, specifikace VPS a dokumentace API jsou na IC Markets oficiálních stránkách.
Na jakých trzích a s jakými instrumenty mohu obchodovat u IC Markets?
IC Markets nabízí širokou škálu obchodovatelných instrumentů napříč různými třídami aktiv:
Instrumenty: 61 Forex, 2100+ akcií, 25 indexů, 19 komodit, 6 kovů, 3 energie, 21 kryptoměn, 9 dluhopisů, 5 futures
Měnové páry: 61
Minimální velikost lotu: 0.01
Úplný katalog instrumentů s technickými specifikacemi smluv naleznete na IC Markets oficiálních stránkách.
Jaké typy účtů nabízí IC Markets?
IC Markets nabízí následující typy účtů:
Typy účtů: Standardní, Raw Spread, cTrader Raw, islámský, demo
Je k dispozici islámský účet (bez swapů)?
✅ Ano — Účty bez swapů neúčtují ani nepřijímají úroky přes noc, což je činí vhodnými pro obchodníky, kteří dodržují principy islámského financování.
Porovnejte funkce účtů, spready a provize vedle sebe na IC Markets oficiálních stránkách.
Jaké obchodní platformy nabízí IC Markets?
IC Markets podporuje následující obchodní platformy:
Platformy: MetaTrader 4, MetaTrader 5, cTrader, TradingView
Mobilní aplikace: ✅ Ano
Odkazy ke stažení, systémové požadavky a návody k nastavení platformy jsou na IC Markets oficiálních stránkách.
Jaký je minimální vklad u IC Markets a jsou zde nějaké poplatky?
Zde jsou požadavky na vklad a poplatky u IC Markets:
Minimální vklad: $200
Poplatek za neaktivitu: Žádné
Poplatky za vklady/výběry: Žádné poplatky za vklady nebo výběry. Bankovní převod může nést poplatky zprostředkovatelů
Základní měny: USD, AUD, EUR, GBP, SGD, NZD, JPY, CHF, HKD, CAD
Aktuální způsoby vkladu, doby zpracování a sazebníky poplatků najdete na oficiálních stránkách IC Markets .
Jaký je maximální pákový efekt nabízený IC Markets?
IC Markets nabízí následující nastavení pákového efektu a marže:
Maximální pákový efekt: 1:1000 (Global), 1:500 (Bahamas), 1:30 (EU/AU retail)
Úroveň margin call: 100%
Úroveň stop out: 50%
Limity pákového efektu podle instrumentu a jurisdikce jsou podrobně uvedeny na IC Markets oficiálních stránkách.
Jaké jsou spready a provize u IC Markets?
IC Markets nabízí konkurenční obchodní náklady s následující strukturou poplatků:
Spread EUR/USD: Od 0,0 pipů (Raw Spread), od 0,8 pipů (Standard)
Komise: 3,50 $/lot/strana (Raw Spread MT), 3 $/100K (cTrader Raw), žádné (Standard)
Model provedení: ECN
Aktuální data o spready a kompletní sazebník komisí jsou zveřejněny na IC Markets oficiálních stránkách.
Je IC Markets regulován a jak chrání klientské prostředky?
IC Markets je regulován ASIC (Austrálie), CySEC (Kypr), FSA (Seychely), SCB (Bahamy), CMA (Keňa), FSCA (Jižní Afrika). Zde je přehled jejich bezpečnostních opatření:
Jsou klientské prostředky u IC Markets segregovány?
✅ Ano — To znamená, že vklady klientů jsou vedeny na oddělených bankovních účtech od provozních prostředků brokera.
Nabízí IC Markets ochranu proti zápornému zůstatku?
✅ Ano — Obchodníci nemohou přijít o více než o částku, kterou vložili.
Jaký kompenzační systém nabízí IC Markets?
Až 20 000 € podle CySEC ICF pro klienty z EU
Pro nejaktuálnější informace o regulačním statusu, číslech licencí a detailech ochrany fondů navštivte oficiální webové stránky IC Markets .
Uživatelská zpětná vazba
Pro tohoto brokera zatím nejsou veřejné recenze obchodníků. Pokud jste s ním obchodovali, buďte první, kdo zanechá krátkou, upřímnou recenzi a pomůže ostatním obchodníkům.
Sdílejte svou zkušenost
Krátká, upřímná zpětná vazba pomáhá ostatním obchodníkům pochopit, jaké to opravdu je obchodovat s tímto brokerem.